РОЗКІШ КРІЗЬ ЧАС: SteamLine Luggage для The Air By KBP

Текст: Юлія Козда

Для: THE AIR BY KBP

Фото: SteamLine Luggage

 

TRAVEL BEAUTIFULLY

Англійському портретистові Норману Паркінсону належить фраза: «Ніколи не заплющуйте очі під час подорожей — те, що побачите за вікном, може сильно вразити». Завзята мандрівниця Сара Бенкс, американка за походженням, почала власні пригоди ще в коледжі, зустріла кохання в Дубліні та створила справу життя — SteamLine Luggage. Мета її компанії — повертати елегантність сучасним подорожам.

В одному з нещодавніх інтерв’ю ви сказали, що заснували SteamLine Luggage 2005-го через відсутність на той час стильного багажу. Наскільки змінилася ця ніша за 15 років?

Ринок багажу справді змінився завдяки прямим продажам споживачам. 15 років тому ви могли купувати тільки однотипні чорні валізи в туристичних магазинах. Тепер серед розмаїття брендів можете знайти стиль, який підходить саме вам. Я створила SteamLine, щоби зробити подорож такою ж гарною, як і пункт призначення. Щоб викликати більше приємного хвилювання, починаючи з паковання багажу. Тепер спостерігаю, як клієнти діляться фотографіями з подорожей, відгуками, як зберігають валізи вдома — це дарує стільки щастя і нових ідей!

Із самих витоків ви позиціонували SteamLine Luggage не тільки як стильний аксесуар для подорожей, але і як сімейну цінність, яку можна передавати з покоління в покоління. У чому її головна особливість?

Я сподіваюся, що улюблені валізи або капелюшні коробки, які подорожували різними країнами, можуть передаватися багатьом поколінням. Їхні переваги тільки міцніють з плином часу від подорожі до подорожі. Вироби з натуральної шкіри з роками змінюються, темніючи й пом’якшуючись залежно від використання і носіння. Ці зміни не впливають на функціональність валізи. Натомість можуть розповісти історію щасливого мандрівника! І ще один плюс: вдома валізу можна використовувати для зберігання речей або як домашній декор у вінтажному стилі.

Спільне фото із синами в машині, опубліковане в інстаграмі, викликає суцільне розчулення — ви мама чотирьох хлопчаків! Як вам вдається поєднувати щасливе материнство і фешн-підприємництво?

Намагаюся відкладати телефон, коли я з сім’єю, і приділяти їй 100% уваги. Читала, що найбільше діти реагують на те, як саме проводиш із ними час, а не скільки. Тож прагну розділяти з ними кожен ранок і вечір. Крім того, я не могла б вести бізнес і піклуватися про родину без всіх чудових людей у моєму житті: вчителів, нянь, партнерів, друзів і моєї сім’ї. Така підтримка дає змогу мамі маленьких дітей продовжувати працювати якомога краще та ефективніше.

Я СТВОРИЛА STEAMLINE, ЩОБИ ЗРОБИТИ ПОДОРОЖ ТАКОЮ Ж ГАРНОЮ, ЯК І ПУНКТ ПРИЗНАЧЕННЯ

Поділіться вашими сімейними традиціями.

За ці роки ми створили кілька зворушливих традицій, на які тепер із нетерпінням чекаємо. Прекрасний початок кожного дня — спільний сніданок. Це ірландська каша, до якої мої хлопчики можуть вибирати будь-які начинки, які схочуть. Також любимо читати книжки щовечора всією сім’єю. З більш грандіозних традицій назву щорічну січневу мандрівку в теплі країни, де подорожуємо цілий місяць. Уже відвідували Шрі-Ланку та Кенію, де діти під час нашого перебування ходили до місцевої школи. Крім того, щоліта повертаємося до Сполучених Штатів, звідки я родом, щоби провести час із нашою американською частиною сім’ї біля річки Брюл у Вісконсині.

Ви — учасниця приватної організації «Dreamers & Doers», яка підтримує підприємницькі прагнення видатних жінок за допомогою можливостей інтелектуального лідерства. У чому місія цієї спілки?

Так, я приєдналася минулого року, і це був чудовий спосіб поспілкуватися з іншими жінками з різних верств, які теж підприємниці. «Dreamers & Doers» — місце для жінок, які хочуть внести вклад у суспільство і вірять у силу взаємної підтримки. Вступити можна через заявку на сайті або за особистою рекомендацією.

Як підтримуєте командний дух?

Вважаю, що з хорошим керівництвом приходить відповідальність бути першокласним прикладом для наслідування перед колегами. Особливо для більш молодих членів команди. Минулий рік змусив світ переглянути ставлення до того, як проводимо час, як визначаємо і розставляємо пріоритети у роботі, а також заохотив бути проникливішими, плануючи зайнятість. Команда SteamLine Luggage живе по всьому світу, тому сподіваюся, що її учасники збудують власні кордони і життєві цінності. На мою думку, якщо дозволити кожній людині приймати рішення, це надихатиме і формуватиме згуртовану команду, у якій кожен почуватиметься потрібним.


Розкрийте, будь ласка, межі вашого розуміння краси.

По-справжньому відчуваю, що краса — це стан душі. І коли кажу «Подорожуйте красиво», маю на увазі подорож із витонченістю, свідомою неспішністю. Це дає змогу вбирати атмосферу та особливості незвіданих культур, людей, нових місць. Я хотіла створити саме такий бренд, що оспівує цю розкіш — якою подорож, власне, і є — тільки у фізичному її прояві. SteamLine — яскравий акцент, напуття, що пригода починається вже з першого кроку на шляху в аеропорт, вокзал або гавань. Ви ніколи не знаєте, що або хто буде за порогом, і саме ваш багаж стає вашим провідником. У нас є те, що ми називаємо ефектом SteamLine — наші валізи буквально відкривають всі двері й розмовляють з незнайомцями протягом пригоди.


Мені б хотілося торкнутися назв ліній SteamLine. «The Sweetheart», «The Alchemist», «The Starlet», «The Entrepreneur», «The Architect», «The Correspondent» — вони звучать так поетично! Що передує їх появі?

Ми називаємо кожну колекцію на честь бажаних професій, які, як сподіваємося, втілюються в дизайні. Це був просто цікавий елемент оповіді, який ми додали в колекції ще на початку, і він став візитівкою бренда.

КОЛИ КАЖУ «ПОДОРОЖУЙТЕ КРАСИВО», МАЮ НА УВАЗІ ПОДОРОЖ ІЗ ВИТОНЧЕНІСТЮ, СВІДОМОЮ НЕСПІШНІСТЮ. ЦЕ ДАЄ ЗМОГУ ВБИРАТИАТМОСФЕРУ ТА ОСОБЛИВОСТІ НЕЗВІДАНИХ КУЛЬТУР, ЛЮДЕЙ, НОВИХ МІСЦЬ

Особливості дизайну якої епохи вам імпонують найбільше?

Мені подобаються бурхливі 20-ті, час одразу по завершенню Першої світової війни, коли люди жадали легкості після настільки похмурих часів. Ця дивовижна граційність дуже відчувається в неймовірних вбраннях і грайливих аксесуарах.

Чи колекціонуєте щось особливе?
У мене в шафі є стільки модних речей моєї бабусі! Вона була прекрасною колекціонеркою. Зберігала безліч старих театральних афіш і своїх подорожніх нотаток. Я шаную й користуюся її обідніми сервізами (фарфор та срібне столове приладдя). Тепло згадую її елегантність та витонченість.