АСТРО: перехід Плутона у знак Водолія в 2023 році

Період трансформацій

Ну що ж, як і обіцяла: перехід П Л У Т О Н А у знак В О Д О Л І Я у 2023 році.

Спочатку невелика астродовідка про Плутон. Плутон — це найенергетичніша найвища планета. На відміну від особистих планет (Меркурій, Марс, Венера) — дія Плутона не має на увазі психологічні аспекти окремої особистості, вона подієва; поширюється на широкі маси, країни, народи та діє на покоління. Це колективна енергія.

Енергія Плутона — це неминучість, тотальна трансформація, яка може перевернути життя з ніг на голову, кардинально змінити ситуацію і внести колосальні зміни. Це еволюція, що дозволяє йти далі.

Плутон має найбільший цикл обертів навколо Сонця (маючи найбільший радіус своєї орбіти) — 248 років. А оскільки орбіта Плутона овальна, а не кругла, час знаходження цієї планети в одному знаку зодіаку може змінюватись від 12 до 32 років. Тож це двигун глобальних світових процесів.

В натальній карті кожного з нас є астрологічний дім, в якому знаходиться Плутон, — це точка оновлень і змін. Це сфера, яка наповнена подієво і буде насичена трансформаціями. На планетарному рівні Плутон відповідає за зникнення старого та виникнення нового. Разом з Ураном він руйнує світові політичні системи, що віджили, і створює нові; перероджує та формує нові закони існування.

На планетарному рівні Плутон відповідає за зникнення старого та виникнення нового.

Наразі Плутон знаходиться у Козерозі (з 27 листопада 2008). Якщо Місяць (про транзити якого я розповідаю щодня в сторис свого Інстаграм) проходить кожен знак зодіаку всього за кілька днів, то Плутону потрібні 20-річчя.

У знак революційного та волелюбного Водолія Плутон перейде 23 березня 2023 року (враховуючи ретроградність, остаточно зайде туди у 2024-му) і пробуде там до 2043 року. Саме роки переходу у інший знак є максимально вираженим та подієвим.

Зауважу, що в минулому Плутон був у Водолії з 1774 до 1794 року. Наведу приклад найбільш значущих світових подій, щоб провести аналогії: війна північноамериканських колоній Англії за свою незалежність (1775), декларація незалежності США (1776), Версальський мир (1783), прийняття конституції США (1787), початок правління першого президента США — Джорджа Вашингтона (1789) , штурм та взяття Бастилії, прийняття Декларації прав людини у Франції (1789), проголошення Франції республікою (1792), страта Людовіка XVI; вступ Англії та Голландії у війну з Францією (1793), Термідоріанський переворот у Франції, який вважається завершенням революції (1794).

Знак Водолія — це повітряна стихія, управителем якого є безцеремонний Уран: зміни, оновлення, бунтарство і світовий прогрес. Суспільство провокує та прагне нового, старе стає не актуальним і потребує заміни. У тому числі на новітні технології та ультрасучасні погляди.

Безумовно, з огляду на знак Водолія, це буде 20-річний «ривок» вперед: падіння авторитарних режимів, розбудова нового егрегору, розробка новітніх медичних технологій, new reality, виникнення унікальних винаходів, нового грошового еквівалента, розвиток космічної та генної інженерії, семимільні кроки в науці, психології та езотериці, прагнення реформ та революцій , створення нових державних утворень та об’єднані дії в розкритті волелюбних та оригінальних якостей кожного, але на благо загальної суспільної ідеї.


«Ви самі — причина всього у своєму житті, і зрозуміти це означає пізнати одну з найбільш фундаментальних істин буття. Зрозуміти це означає почати подорож трансформації»

Ошо