Серія інтерв’ю «Код Зустрічі»

За 10 років журналістської діяльності у якості авторки, інтерв’юерки та редакторки моє портфоліо наповнилося сотнями інтерв’ю з видатними особистостями: Михайлом Лабковським, Кіліаном Хеннессі, Аморі Гішоном, Дереком Ріджерсом, Машею Єфросініною, Дімою Зіцером, Аллою Клименко, Ніно Катамадзе, Любко Дерешем, Катериною Кухар та багатьма іншими.

Логічним продовженням моєї творчості стали психоекологія та астрологія. Добре не лише інтуїтивно відчувати, а й пізнавати людей. Свою трансформацію я відчула дуже дзвінко. Зрозуміла, що настав час рухатися далі. Глибше та вдумливіше. Я навчилася хронально-векторній діагностиці природних потенціалів людини у Міжнародній школі психоекології та аутодизайну. Ця технологія зібрала у собі як наукові розробки так і гармонійні метафізичні прочитання. Після цього вирішила не зупинятися і розпочала навчання астрології. Мені хотілося зрозуміти, чи мають езотеричні практики спільні паралелі. Мають. І це надихає. Вони відкривають «скриньку Пандори» з дарами та цінностями кожного з нас.

Тому я вирішила зробити на своєму сайті проєкт серії інтерв’ю «Код Зустрічі», в рамках якого при підготовці до складання запитань я буду використовувати езотеричні інструменти. Робитиму психогенетичну діагностику та міні-астрологічний розбір для кожного героя. Кожне інтерв’ю — нова особистість, нова історія, нова сфера діяльності. Стиль, медицина, психологія, архітектура, мода, дизайн, технології, подорожі, культура, тощо. Але головне — це фінальний акорд інтерв’ю — розкриття та концентрація героя на своїх найкращих якостях.

«Код Зустрічі» — це інтерв’ю з елементами діагностики природного потенціалу людини (ХВД), витримками показників з астрологічної натальної карти та Матриці душі.

 

З повагою, Юлія Козда,

авторка проєкту «Код Зустрічі»©